Dnešní den + skvělé nákupy!

30. ledna 2015 v 19:20 | Barča.
Zdravíím!
Konečně jsem zpět. Ták, co jste dnes dělali? :) Já jsem dnes byla u nás s Nikčou a dělaly jsme rohlíčky, volaly jsme s mojí mamkou pře Skype a snažily se vylepšit blog. :) Potom kolem 14. Nikča odešla a já jela za mamkou na Zličín. :) Když jsem jela metrem, už už se zavírali dveře a zrovna tam vběhl takový pěkný kluk. Chvilku na mě koukal a pak se hrozně hezky usmál :D :)
No když jsem tam dojela bylo kolem 14:55. Tak jsem tam počkala a pak jsme s mamkou jely nakupovat. Jely jsme do Butovic. Šly jsme do H&M. Jsou tam hrozně super věci a zrovna ve slevě. Tak kdyby někdo chtěl tak tam může jet. :) Já jsem si koupila tričko se znakem Superman. Přesně tohle. (Ano jsem to já :D) Stálo jen 150,- tak pročby ne?:)

A ještě nějakou šedou mikinu. :) Poté jsme šly do knihkupectví. Bohužel jsme nic nekoupily, ale mám vyhlídnuté : Spáleniště: zkouška, Anglické vydání Harryho Pottera (alespoň jeden díl) a Labyrint:Útěk. :)
Noo potom jsme šly ještě do Alberta a poté jsme jely domů. Bohudík jsem si vzpoměla, že máme jet ještě do opravny na notebooky. Tak jsme přijely před barák (panelák), odnesly jsme nákup, vzaly notebook a zase jely. Když jsme tam dojely, daly jsme mu notebook on řekl, že neví za jak dlouho to bude, mamka mu dala svoje číslo a šly jsme dál. Šly jsme do papírnictví a potom do Billy. Koupily jsme si barvu na vlasy. A potom jsme šly ještě do DM. Tam mamka koupila nějaké šampóny a balzámy na tu barvu a jely jsme domů. Červená pro mě a blond pro mamku :3.


Tak to je prozatím asi vše. Byla bych ráda kdyby jste mi kdyžtak napsali co jste dělali vy. :) Snad se vám tento článek líbil. :) -Barča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama