Kam ten svět spějě

31. ledna 2015 v 19:49 | Nikčá
Povíme si něco o dnešní době..
Dnešní děti, už nejsou jako dřív tihle dnešní děti akorát kouří, hulí, pijou, dělají pohlavní styk...a to všechno ve 12/13.
Tohle mi přijde pěkně zvrhlé ,děti si mají užívat a né řešit problémy sezdravím,těhotenstvím,násilím a dalšími podobnými věci ,co se to se všema stalo ?
Taky si říkam. Co z toho ty děti mají? Co mají z toho, že ve 12/13 kouří? Možná tak akorát zkažené zdraví..Co mají z toho, že pijí? Otravu krve....
Jako dobře je to jejich věc ,ale stejně není to trochu moc na 12/13 leté děti ?
Teď přejdeme k mladší kategorii :)
Taky vám je tak líto těch malých dětí kterým je 6-8 co drží v ruce Iphone ?
Přijde mi to hrozně smutný ,když si vzpomínám nato jak jsem jako malá chodila ven a oni místo toho sedí u počítače nebo u televize.
Taky je smutný ,že my jsme si dříve hrály sfazolkami,autíčky,barbínami a oni si hrají na mobilech a tabletech přijde vám to taky tak nenormální jako mě? Prosím napiště váš názor na tuhle dobu budu vám zato moc vděčná :)-Nikčá
True story..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 31. ledna 2015 v 19:58 | Reagovat

Jo, to je pravda. Ale víš co se říká, člověk si minulost idealizuje. Copak my jsme neseděli u televize? Čímž samozřejmě nechci nikoho omlouvat že jo :) Ale každá doba má svoje světlé i stinné stránky.

2 Barča Barča | Web | 31. ledna 2015 v 20:09 | Reagovat

Ano seděli, ale myslím, že ne celý den a chodili jsme určitě ven. :)

3 Anon1m Anon1m | 28. dubna 2015 v 15:18 | Reagovat

Milá Nikolko třináctiletá, koukám že ti je hodně let a máš o tom co povídat.. Mluvíš tam o všech dětech kterým je 12/13 let a samotný tobě je 13.. Mluvíš o všech dětech v tomto věku .. Můžeš mi říct kde si to vyhrabala? Znám kolik set lidí z toho několik 12/13 letých a nikdo z nich nechlastá.. Když žiješ v Praze tak zato nemůžu že tam samý třinácky a dvanácky chlastav a šu*aj to je asi praha.. Takže v tomhle tvím proslovu si mluvila o praze (y). A pokud mluvíš o malejch dět3ch s mobilama a tabletama atd.. TAk nikdo nemůže za to že ty sis to nemohla dovolit nebo tak .. A oni si to za svý peníze nekupuju nějaký 6 letý děti, takže jejich chyba to neni že tomaj ;)
Vím, jasný, každej může říct svůj názor ale když píšeš o 12/13 letých dětech a míň, tak nepiš takový sračky když ti je taky 13 .. Nemáš nic za sebou .. Nic.. Žádný zkušenosti.. Jen napíšeš takovou kravinu.. Nejvíc mě dostalo to že píšeš o všech 13letých dětí a samotný tobě je 13 :DDDDDD no nic vim že dnešní 12/13 letý děti nejsou zrovna slusní nebo tak ale to jen někteří minimální počet.. Tak nemluv o všech 13 letých dětech .. Nevim jak si na to přišla jestli sama kouříš nebopiješ nebo šukáš.. Nevim ale na vyspělou holku nevypadáš..  :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama