Nevychovanost.

30. ledna 2015 v 9:45 | Barča.
Jak asi všichni víte, včera se v České Republice dávalo vysvědčení. (Píšu to protože na Slovensku se dostává až dnes) Naše učitelky napadlo aby jsme šli do Technického muzea. Tak jsme šli. 7. A a B v Technickém muzeu. Je na Letné, stejně jako stadion Sparty.S Nikčou milujeme Spartu.

V muzeu jsme měli rozchod. Nejdříve jsme šly do takové velké místnosti, ne velké, obrovské. Byli tam auta, kola, motorky, letadla, balóny a takovéhle věci. Mělo to 4 patra. Bylo to úžasné. když jsme si to doprohlídly, šly jsme dál. Prošly jsme ještě pár místnostmi a potom jsme šly do takové místnosti co byla z poloviny také chodba. Stála tam taková paní. Jistě jsme jí hned pozdravily. Také pozdravila. Byla to místnost s fotoaparáty. Ta paní se nás zeptala proč nejsme ve škole a tak jsme jí řekly, že si učitelky vymyslely tohle. Byla milá, povídala si s námi. Řekla nám kam bychom měly potom jít. Tak jsme šli tou (jakoby) chodbou do další místnosti. Tam byly fotografie. Barevné, černobílé, sépiové, 3D..a tak podobně. Najednou přišly do té chodby nějaké holky. Povídaly si hrozně nahlas, ani nepozdravily a když jsme tam pozdravily nějakého pána tak na nás koukaly jak na blbce. To už v téhle době je špatné zdravit? Pak za námi přišla ta paní a říkala, že jsou hrozné... a že už asi není ,,IN" zdravit. To vážně nechápu. Nesnáším nevychované lidi. Ano je mi jen 12, ale jsem dobře vychovaná. Možná jsem někdy sprostá, ale snažím se být slušná a opravdu vždy pozdravím. Stejně tak i Nikča. Až na to, že Nikča není tak sprostá.

Tím jsem prostě jen chtěla říct, že nemám ráda nevychované lidi. :) Tak to je vše...:) Snad se vám tento článek líbil a doufám, že na to má aspoň někdo stejný názor. :) - Barča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama